Гарантія! Якість! Безпека!
Про компанію
FIRE TIME - Українська національна мережа компаній
Відома споживачам своїми високоякісними запальничками ТМ Lion і ТМ Chic. Мережа Компаній була заснована в 2009 році. За цей час FIRE TIME змогла завоювати довіру і любов своїх споживачів і впевнено зайняти позицію лідера в сегменті запальничок з широким спектром застосування.
Основна філософія FIRE TIME закладена в створенні і розвитку високоякісної, зручною і максимально безпечною запальнички кишенькового і побутового сегментів.
Протягом всього періоду FIRE TIME тісно співпрацює зі своїм партнером XINHAI GROUP – визнаним світовим лідером у виробництві запальнички.
XINHAI GROUP є найбільшим світовим виробником кишенькової і побутової запальнички. Культура і традиції підприємства дозволили домогтися високотехнологічних результатів у виробництві, які відповідають усім вимогам міжнародних стандартів якості. Це підтверджено відповідними міжнародними сертифікатами про виробництво високоякісної і безпечної продукції.
FIRE TIME і XINHAI GROUP впроваджують у виробництво спільні розробки, спрямовані на створення популярних, зручних і безпечних продуктів. Наше співробітництво засноване на взаємовигідних відносинах, що дають продуктивні результати.
Переваги FIRE TIME
Стабільність: план поставок здійснюється завчасно, який в свою чергу заснований на плані виробництва фабрики на один календарний рік вперед.
Якість: висока якість продукції досягається за рахунок використання високотехнологічного виробничого обладнання. Багаторівневий контроль якості забезпечує надійне і максимально тривале використання запальнички.
Безпека: гарантія безпеки продукції є однією з важливих і пріоритетних завдань компанії. Запальнички є якісними і безпечними, це в свою чергу також підтверджено міжнародними сертифікатами якості.
Інновації: постійне розширення і ротація асортименту, удосконалення існуючих моделей і розробка нових інноваційних продуктів.
Досвід: наш досвід грунтується на багаторічній роботі з кишеньковою і побутової запальничкою. Ми знаємо і розуміємо очікування наших споживачів і завжди прагнемо відповідати очікуванням наших торгових партнерів. Наша продукція представлена ​​у всіх сучасних каналах збуту.
До мережі FIRE TIME входять наступні компанії - ТОВ «ВОГОНЬ ЧАСУ», ТОВ «ФАЕР ТРЕЙД», ТОВ «ЛІОН 88». FIRE TIME спеціалізується на продажу непродовольчих Товарів (запальнички, батарейки, клей, бритви) по всій Україні